عضویت
ثبت درخواست
تاریخ امروز: ۱۳۹۸/۳/۱
توسعه فناوری و نهادینه کردن استفاده از خدمات مشاوره فنی و تخصصی، بستری مناسب را مهیا می سازد تا شرکتها، همواره به مشاوران کارآزموده مراجعه نموده و به سهولت و با اطمینان برای بهبود بهره وری و سطح کیفیت و نیز، رفع مشکلات تخصصی خود اقدام نمایند. از طرف دیگر، شناخت هرچه بیشتر جامعه دانشگاهی از مشکلات عینی صنعت کشور، حاصل شود. این امر، جهت دهی هرچه بیشتر و کاربردی تر شدن تحقیقات دانشگاهی را نیز نتیجه خواهد داد.

برای ایجاد ارتباط سازنده و مشاور محور و تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه، کلینیک صنعت با رسالت ارائه مشاوره تخصصی در حوزه‌هـای مختلف زیر بنایی و صنعتی جهت رفع مشکلـات و معضلـات صنایع با استفاده از مجموعه اعضای مشاور خود شامل اساتید برجسته دانشگاهی و متخصصین تراز اول تاسیس می گردد که شامل گروههای تخصصی بوده و در زمینه‌هـای امور زیر بنایی، صنعت،‌ معدن وتجارت با ارایه راهکارهای مناسب و کار آمد نسبت به رفع مشکلـات و معضلـات صنایع اقدام می نماید. این مهم، با ایجاد شبکه ای نظام مند که در آن، علاوه بر اساتید، صنعتگران و شرکت های حقوقی متخصص نیز به عضویت درآمده اند، شکل گرفته و همگی آنها در کنار هم و به صورت گروهی، در راستای تعالی صنعت گام برمی دارند. تحولات بسیار سریع در حوزه صنعت و معدن، توجه به صنایع دانش بنیان و فناوری های نوین را ضروری ساخته است و در این راستا، نهادهایی همچون کلینیک صنعت، نقش راهبردی و تاثیرگذاری را ایفا می نمایند.

کلینیک صنعت بنا دارد تا به عنوان نقطه شروع یک مشاوره تخصصی و سودمند و کم هزینه، فرآیندهای عملیاتی تحقیق، پژوهش و توسعه فناوری را تسهیل نماید. خدمات کلینیک، طیف گسترده ای از کلیه رشته های صنعتی را شامل می شود و این مهم در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت برتر محقق می شود. همچنین، خدمات آزمایشگاهی تخصصی پیشرفته نیز از طریق شبکه گسترده آزمایشگاهی کلینیک ارائه می شود.

طراحی و اجرا توسط واحد فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان